O NAS

Niepubliczne Językowe Przedszkole “Mali Giganci” jest placówką innowacyjną, skuteczną i twórczą na miarę XXI wieku. Tworzy je wykwalifikowana kadra, zaangażowani i odpowiedzialni rodzice oraz kreatywne i uśmiechnięte dzieci. Zależy nam, aby każdy, w szczególności dzieci, czuł się u nas jak w domu. Cenimy sobie otwartość i szczerość. Relacje z dziećmi i rodzicami opieramy na szacunku i wzajemnym zaufaniu.  

Wierzymy, że wychowanie przedszkolne odgrywa niezwykle istotną rolę w dalszej edukacji, a także w dorosłym życiu dzieci. Dążymy do tego, aby nasze przedszkolaki wyposażyć w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą im świetnie odnaleźć się w szkole.  

W przedszkolu funkcjonują cztery oddziały przedszkolne: dla 3-latków, 4-latków, 5-latków oraz 6-latków. Każda z grup ma do swojej dyspozycji przestronną salę liczącą 95 m2 i wyposażoną w nowoczesny sprzęt, nowe meble, pomoce dydaktyczne i piękne zabawki. Nasze place zabaw zaspokajają potrzeby ruchowe dzieci i zachęcają do zabaw na świeżym powietrzu. W ramach czesnego zapewniamy Państwa dzieciom aż 20 różnych rodzajów zajęć edukacyjnych i rozwojowych. 

Jesteśmy czynni przez cały rok kalendarzowy za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Funkcjonujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:00. 

Zapraszamy! 

KONTAKT

adres:
Niepubliczne Przedszkole Językowe
„Mali Giganci”
Chmielna 36, 87-100 Toruń

email:
maligigancitorun@gmail.com

telefon:
+48 798 899 699

Pozostajemy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:00.